Σχεδιαστές » L » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Fleur Universelle Lalique για γυναίκες και άνδρες

Fleur Universelle Lalique για γυναίκες και άνδρες

ρούμι
Fleur Universelle Lalique για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Fleur Universelle Lalique για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Fleur Universelle Lalique για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Fleur Universelle από Lalique είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Fleur Universelle κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Julie Masse. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, ρούμι και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι αθάνατο, μύρο και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, σπόρος Τόνκα και Lorenox.

ροζ πιπέρι ρούμι Κάρδαμο

αθάνατο μύρο Κανέλα

πατσουλί σπόρος Τόνκα Lorenox

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fleur Universelle by Lalique.

Fleur Universelle Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lalique Fleur Universelle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lalique Fleur Universelle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fleur Universelle by Lalique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fleur Universelle by Lalique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Guerlain Shalimar Yves Saint Laurent Opium Secret de Parfum Hermes Hermessence Ambre Narguile Ayala Moriel Incarnation Les Nereides Oriental Lumpur DSH Perfumes Gingembre (Ginger 1; Natural) Korres Saffron Amber Agarwood Cardamom Perry Ellis 360° Black for Men Ayala Moriel Finjan D.S. & Durga East Mid East 10 Corso Como 10 Corso Como Uomo Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Homme