Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Flora Bella Lalique για γυναίκες

Flora Bella Lalique για γυναίκες

Flora Bella Lalique για γυναίκες Εικόνες

Flora Bella από Lalique είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Flora Bella κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bertrand Duchaufour. οι μεσαίες νότες είναι μιμόζα, Γαρύφαλλο, τουμπερόζα, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, ορχιδέα, φρέζια, πασχαλιά, πλουμέρια(φρατζιπάνι) και λουλούδι τιαρέ; οι νότες της βάσης είναι καρυκεύματα, Κεχριμπάρι, Βανίλια και λευκός μόσχος.

μιμόζα Γαρύφαλλο τουμπερόζα φύλλα φραγκοσταφυλλιάς ορχιδέα φρέζια πασχαλιά πλουμέρια(φρατζιπάνι) λουλούδι τιαρέ

καρυκεύματα Κεχριμπάρι Βανίλια λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Flora Bella by Lalique.

Flora Bella Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lalique Flora Bella fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lalique Flora Bella, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Flora Bella by Lalique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Flora Bella by Lalique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Beverly Hills Giorgio Aire Estée Lauder Emerald Dream Estée Lauder Pleasures Summer Fun Bath and Body Works Japanese Cherry Blossom Les Parfums de Rosine Un Zephir de Rose Lorenzo Villoresi Teint de Neige Mariah Carey Forever Carthusia Gelsomini di Capri DSH Perfumes Pink Gardenia Henri Bendel Vanilla Flower Crabtree & Evelyn Gardenia Dynamite Rachel