Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Lalique Pour Homme Lalique για άνδρες

Lalique Pour Homme Lalique για άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

Lalique Pour Homme Lalique για άνδρες Εικόνες Lalique Pour Homme Lalique για άνδρες Εικόνες

Lalique Pour Homme από Lalique είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Lalique Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 1997. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Maurice Roucel. Οι νότες κορυφής είναι δεντρολίβανο, Λεβάντα, Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ, Περγαμόντο, μανταρίνι και πόμελο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Βανίλια και βρύα δριός.

δεντρολίβανο Λεβάντα Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ Περγαμόντο μανταρίνι πόμελο

ίριδα γιασεμί κρίνο της κοιλάδας Κέδρος

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι πατσουλί Βανίλια βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lalique Pour Homme by Lalique.

Lalique Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lalique Lalique Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lalique Lalique Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lalique Pour Homme by Lalique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lalique Pour Homme by Lalique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Korres Blue Sage Lime Fir Wood Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Intense Hugo Boss Hugo Energise Bvlgari Bvlgari Man In Black Korres Mountain Pepper Bergamot Coriander Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Ermenegildo Zegna Peruvian Ambrette Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Cartier Pasha de Cartier Korres Summer Wood Hugo Boss Boss Pure Kenneth Cole Signature Ed Pinaud Ylang Épice Axe Apollo Axe Marine Loewe Esencia pour Homme L`Occitane en Provence Verveine Agrumes Guerlain Habit Rouge L`Eau Escada Escada pour Homme Paco Rabanne Paco