Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Lalique Pour Homme Lalique για άνδρες

Lalique Pour Homme Lalique για άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

Lalique Pour Homme Lalique για άνδρες Εικόνες Lalique Pour Homme Lalique για άνδρες Εικόνες

Lalique Pour Homme από Lalique είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Lalique Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 1997. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Maurice Roucel. Οι νότες κορυφής είναι δεντρολίβανο, Λεβάντα, Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ, Περγαμόντο, μανταρίνι και πόμελο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Βανίλια και βρύα δριός.

δεντρολίβανο Λεβάντα Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ Περγαμόντο μανταρίνι πόμελο

ίριδα γιασεμί κρίνο της κοιλάδας Κέδρος

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι πατσουλί Βανίλια βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lalique Pour Homme by Lalique.

Lalique Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Lalique Pour Homme by Lalique 4.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lalique Lalique Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lalique Lalique Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lalique Pour Homme by Lalique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lalique Pour Homme by Lalique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Bvlgari Extreme Antonio Banderas Mediterraneo Kenneth Cole Reaction Thermal Ferrari Ferrari Light Essence Guerlain Guerlain Homme Jil Sander Jil Sander Pure for Men Jasper Conran Mister Lacoste Lacoste Essential Collector Edition Jardin de France Vetiver Hugo Boss Boss In Motion Black Dorissima Narziß (Narziss) Detaille Escrimeur