Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition Lalique για γυναίκες

Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition Lalique για γυναίκες

Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition Lalique για γυναίκες Εικόνες

Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition από Lalique είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sophia Grojsman. Οι νότες κορυφής είναι ίριδα, τριαντάφυλλο, γιασεμί και μοσχοκάρφι; οι μεσαίες νότες είναι Βατόμουρο, αχλάδι και κασσία; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, λευκός μόσχος και Βανίλια.

ίριδα τριαντάφυλλο γιασεμί μοσχοκάρφι

Βατόμουρο αχλάδι κασσία

σανδαλόξυλο λευκός μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition by Lalique.

Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lalique Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lalique Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition by Lalique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lalique de Lalique 20th Anniversary Limited Edition by Lalique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

FCUK FCUK Her Alexander McQueen Kingdom Summer Montale Oriental Flowers Bvlgari Jasmin Noir M. Micallef Note Ambree Houbigant Lutece Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Fiorucci Amore 14 Red Giorgio Armani Idole d`Armani Eau de Toilette Ebba Los Angeles Miss Natasha Roja Dove Buzz Entertainment Bottled Givenchy Play For Her Intense