Σχεδιαστές » L » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Perles De Lalique Lalique για γυναίκες

Perles De Lalique Lalique για γυναίκες

Perles De Lalique από Lalique είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Perles De Lalique κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nathalie Lorson. Η νότα κορυφής είναι τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι πιπέρι, ίριδα και πουδρένιες νότες; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, ρίζωμα ίρις, βρύα δριός, Βέτιβερ και ξύλο κασμήρι.

τριαντάφυλλο

πιπέρι ίριδα πουδρένιες νότες

πατσουλί ρίζωμα ίρις βρύα δριός Βέτιβερ ξύλο κασμήρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Perles De Lalique by Lalique.

Perles De Lalique Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lalique Perles De Lalique fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lalique Perles De Lalique, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Perles De Lalique by Lalique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Perles De Lalique by Lalique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Emanuel Ungaro Diva Sisley Eau du Soir Sisley Eau du Soir 2007 Bijan Bijan Wicked Molinard Les Orientaux: Chypre d`Orient Montale Aoud Shiny Tauer Perfumes 08 Une Rose Chypree Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Laura Ashley L'Eau I Santi Via Veneto O Boticario Sensuelle Essence Tommy Hilfiger Loud for Her