Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Tendre Kiss Lalique για γυναίκες

Tendre Kiss Lalique για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

απαλό πικάντικο
Tendre Kiss Lalique για γυναίκες Εικόνες Tendre Kiss Lalique για γυναίκες Εικόνες Tendre Kiss Lalique για γυναίκες Εικόνες Tendre Kiss Lalique για γυναίκες Εικόνες Tendre Kiss Lalique για γυναίκες Εικόνες Tendre Kiss Lalique για γυναίκες Εικόνες

Tendre Kiss από Lalique είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Tendre Kiss κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Anne Flipo. Οι νότες κορυφής είναι λίτσι και κόκκινα μούρα; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, ροζ πιπέρι και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, σανδαλόξυλο και Βανίλια.

λίτσι κόκκινα μούρα

μοσχοκάρυδο ροζ πιπέρι τριαντάφυλλο

λάβδανο σανδαλόξυλο Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tendre Kiss by Lalique.

Tendre Kiss Σχόλια Αρωμάτων

Love sunshine
Love sunshine

Το άρωμα αυτό το απέκτησα μέσω μιας συλλογής από μινιατούρες που έκανα μαζί με άλλα και η αλήθεια είναι ότι δυσκολευτηκα να καταλάβω αν μου άρεσε τελικά ή όχι και ίσως αν με ρωτήσει κάποιος να του πω τη γνώμη μου θα πω ότι ακόμα και σήμερα είμαι κάπου στη μέση του μου αρέσει ή δεν μου αρέσει καθώς κυρίαρχη νότα είναι το τριαντάφυλλο το οποίο αγαπώ αλλά ταυτόχρονα έχει και μια αρκετά γλυκιά πλευρά λέω λογω της βανίλιας και του σανδαλοξυλου νότες αρκετά γλυκές για μένα και αυτό κάπως με απωθει καθώς δεν είμαι θερμή υποστηρικτής των γλυκών αρωμάτων.Γενικα ένα διαχρονικό άρωμα που κατά τη γνώμη μου προσπαθεί να συνδυάσει φλοραλ με γλυκές νότες δύσκολο να αποφασίσω καθώς δεν ταίριαξε και πολύ σε μένα

Aug
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lalique Tendre Kiss fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lalique Tendre Kiss, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tendre Kiss by Lalique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tendre Kiss by Lalique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 Annick Goutal Gardenia Passion Yardley April Violets Michael Kors Very Michael Kors Victoria`s Secret Lace Orange Flower Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Gale Hayman Style Caron Acaciosa Jean Paul Gaultier Classique Summer 2010 DSH Perfumes LiLi Principessa Beauty Bellocia La Bouquetiere Gardenia Exotique