Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Tendre Kiss Lalique για γυναίκες

Tendre Kiss Lalique για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

απαλό πικάντικο
Tendre Kiss Lalique για γυναίκες Εικόνες Tendre Kiss Lalique για γυναίκες Εικόνες Tendre Kiss Lalique για γυναίκες Εικόνες Tendre Kiss Lalique για γυναίκες Εικόνες Tendre Kiss Lalique για γυναίκες Εικόνες Tendre Kiss Lalique για γυναίκες Εικόνες

Tendre Kiss από Lalique είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Tendre Kiss κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Anne Flipo. Οι νότες κορυφής είναι λίτσι και κόκκινα μούρα; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, ροζ πιπέρι και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, σανδαλόξυλο και Βανίλια.

λίτσι κόκκινα μούρα

μοσχοκάρυδο ροζ πιπέρι τριαντάφυλλο

λάβδανο σανδαλόξυλο Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tendre Kiss by Lalique.

Tendre Kiss Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lalique Tendre Kiss fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lalique Tendre Kiss, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tendre Kiss by Lalique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tendre Kiss by Lalique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Serge Lutens Sarrasins Avon Tahitian Holiday Cinq Mondes Eau Egyptienne Limited Edition Miya Shinma Hana Lancome Attraction Summer Jesus Del Pozo On Ella Shiseido Rosarium L`Occitane en Provence Peony Stila Creme Bouquet Jill Stuart Jasmin Fleur Jill Stuart Night Blooming Lily Novaya Zarya Kuznetsky Most