Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Terres Aromatiques Lalique για γυναίκες και άνδρες

Terres Aromatiques Lalique για γυναίκες και άνδρες

Terres Aromatiques Lalique για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Terres Aromatiques Lalique για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Terres Aromatiques Lalique για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Terres Aromatiques από Lalique είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Terres Aromatiques κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Julie Masse. Οι νότες κορυφής είναι Κάρδαμο, λεμόνι και ανανάς; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, Θυμάρι και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ και σπόρος Τόνκα.

Κάρδαμο λεμόνι ανανάς

Λεβάντα Θυμάρι φρέζια

Βέτιβερ σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Terres Aromatiques by Lalique.

Terres Aromatiques Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lalique Terres Aromatiques fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lalique Terres Aromatiques, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Terres Aromatiques by Lalique. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Terres Aromatiques by Lalique αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites Etienne Aigner Aigner |man|2 The Body Shop Arber Maitre Parfumeur et Gantier Bois de Turquie Gap The Natural Burberry The Beat for Men Jacques Fath Yang Borotalco Acqua di Borotalco Histoires de Parfums Noir Patchouli Roja Dove Diaghilev Iceberg Eau de Iceberg Pour Homme Social Creatures Rebel Ambush