Σχεδιαστές » L » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Lancaster Eau de Concentree Lancaster για γυναίκες

Lancaster Eau de Concentree Lancaster για γυναίκες

Lancaster Eau de Concentree από Lancaster είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Lancaster Eau de Concentree κυκλοφόρησε το έτος 1987. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, νερόλι, κόλιανδρος, Περγαμόντο, Θυμάρι και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Γεράνι, τουμπερόζα και μιμόζα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, δρυς βρύα , Κεχριμπάρι, θυμίαμα, Βανιλια και μοσχογαλιά.

Λεβάντα άνθος πορτοκαλιού Αφρικής νερόλι κόλιανδρος Περγαμόντο Θυμάρι Βασιλικός

γιασεμί Γεράνι τουμπερόζα μιμόζα

σανδαλόξυλο πατσουλί δρυς βρύα Κεχριμπάρι θυμίαμα Βανιλια μοσχογαλιά

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lancaster Eau de Concentree by Lancaster.

Lancaster Eau de Concentree Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lancaster Lancaster Eau de Concentree fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lancaster Lancaster Eau de Concentree, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lancaster Eau de Concentree by Lancaster. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lancaster Eau de Concentree by Lancaster αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Robert Piguet Bandit Davidoff Echo Woman Sisley Soir de Lune Bond No 9 Bryant Park Kimora Lee Simmons Baby Phat Seductive Goddess Carven Monsieur Carven Jil Sander Jil Sander Bath and Beauty Germaine Monteil Royal Secret II Caron Lady Caron Oscar de la Renta Oscar Summer Dew Luciano Soprani Strass Versace VE