Σχεδιαστές » L » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Sunwater Lancaster για γυναίκες

Sunwater Lancaster για γυναίκες

Το είχα : 1

Sunwater Lancaster για γυναίκες Εικόνες

Sunwater από Lancaster είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sunwater κυκλοφόρησε το έτος 1997. Οι νότες κορυφής είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο και Βέτιβερ.

Υλάνγκ Υλάνγκ Περγαμόντο λεμόνι

γιασεμί

Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sunwater by Lancaster.

Sunwater Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lancaster Sunwater fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lancaster Sunwater, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sunwater by Lancaster. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sunwater by Lancaster αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Guerlain Too Much? Chloe Chloe Innocence Estée Lauder Beautiful Sheer Jacomo Silences Alfred Sung Paradise The Body Shop Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette Crabtree & Evelyn Lily of the Valley Parfums 06130 Lentisque Tauer Perfumes Carillon pour un ange The Different Company Charme et Feuilles Nautica Nautica Woman Sanctuary Green Tea & Jasmin