Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Lancetti Homme Lancetti για άνδρες

Lancetti Homme Lancetti για άνδρες

Lancetti Homme από Lancetti είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mark Buxton. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, μανταρίνι, Βασιλικός και Αρτεμισία; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι μπουρμπόν, ροζ πιπέρι, μοσχοκάρυδο και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, Βέτιβερ Αϊτής, πατσουλί, λάβδανο, θυμίαμα, βάλσαμο Τολού και Βανίλια.

γκρειπ φρουτ μανταρίνι Βασιλικός Αρτεμισία

Γεράνι μπουρμπόν ροζ πιπέρι μοσχοκάρυδο Κανέλα

Κέδρος της Βιρτζίνιας Βέτιβερ Αϊτής πατσουλί λάβδανο θυμίαμα βάλσαμο Τολού Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lancetti Homme by Lancetti.

Lancetti Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lancetti Lancetti Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lancetti Lancetti Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lancetti Homme by Lancetti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lancetti Homme by Lancetti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Calvin Klein Crave Versace V/S Homme Roberto Cavalli Just Cavalli Him Jean Paul Gaultier Le Male Tonique Cologne Joop! Jump L`Artisan Parfumeur Fou d`Absinthe Geo. F. Trumper Eau de Quinine Odori Spigo Molinard Les Fleurs de Provance: Lavande Perry Ellis Reserve for Men Azzaro Pure Lavender Galimard Monsieur Galimard