Σχεδιαστές » L » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Aroma Calm Lancome για γυναίκες

Aroma Calm Lancome για γυναίκες

Aroma Calm Lancome για γυναίκες Εικόνες

Aroma Calm από Lancome είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Aroma Calm κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alain Astori. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο, ίριδα και Κέδρος.

τριαντάφυλλο ίριδα Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aroma Calm by Lancome.

Aroma Calm Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lancome Aroma Calm fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lancome Aroma Calm, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aroma Calm by Lancome. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aroma Calm by Lancome αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Max Mara Max Mara Mexx Mexx Waterlove Man Esprit Life by Esprit Ghost Ghost Serenity Alexander McQueen My Queen Light Mist L`Erbolario Iris Iceberg Light Fluid Iceberg Woman Yves Rocher Comme une Evidence Eau de Parfum Le Labo Rose 31 Sonoma Scent Studio Lieu de Reves DL & Co Thorn Apple Tom Ford White Musk Collection Urban Musk