Σχεδιαστές » L » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Connexion Lancome για γυναίκες

Connexion Lancome για γυναίκες

Το είχα : 2

Connexion Lancome για γυναίκες Εικόνες

Connexion από Lancome είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Connexion κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι Βατόμουρο, Φραγκοστάφυλλο και φύλλα φραγκοσταφυλλιάς; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, ιβίσκος, ηλιοτρόπιο και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Μόσχος και Βανίλια.

Βατόμουρο Φραγκοστάφυλλο φύλλα φραγκοσταφυλλιάς

μανόλια ιβίσκος ηλιοτρόπιο τριαντάφυλλο

πατσουλί Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Connexion by Lancome.

Connexion Σχόλια Αρωμάτων

dark_rose
dark_rose

ενα πολυ ομορφο λουλουδενιο αρωμα. ειναι πολυ ιδιαιτερο και ρομαντικο. βεβαια δεν ξερω αμα κυκλοφορει ακομα, παντως αν κυκλοφορουσε θα το αγοραζα σιγουρα.

Aug
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lancome Connexion fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lancome Connexion, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Connexion by Lancome. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Connexion by Lancome αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Comptoir Sud Pacifique Aloha Tiare Eau de Toilette Comptoir Sud Pacifique Fleurs des Caraibes Givenchy Hot Couture White Collection Barbie Barbie Modelo Halston Halston Sheer Gres Cabotine Rose Lollia Believe Avon Chic in Black Corine de Farme High School Musical Love & Toast Honey Nectar Oriflame Sun Lucy B Royal Peony Rose and Mandarin Musk