Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

La Collection Sagamore Lancome για άνδρες

La Collection Sagamore Lancome για άνδρες

La Collection Sagamore Lancome για άνδρες Εικόνες La Collection Sagamore Lancome για άνδρες Εικόνες

La Collection Sagamore από Lancome είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. La Collection Sagamore κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί και Βέτιβερ;

λεμόνι Περγαμόντο

πατσουλί Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about La Collection Sagamore by Lancome.

La Collection Sagamore Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lancome La Collection Sagamore fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lancome La Collection Sagamore, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει La Collection Sagamore by Lancome. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για La Collection Sagamore by Lancome αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cucumber Liz Claiborne Curve Kicks for Men Baldessarini Del Mar Caribbean Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete Geo. F. Trumper Astor Cologne Baldessarini Del Mar Seychelles Limited Edition Carthusia Ligea la Sirena Creed Cuir de Russie Jeanne Arthes Rocky Man Adidas Adidas Moves Pulse Him Lord`s Jester Selene