Σχεδιαστές » L » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Magie Noire Lancome για γυναίκες

Magie Noire Lancome για γυναίκες

Το έχω: 10 Το είχα : 6 Το θέλω: 2 Το άρωμα υπογραφής μου: 2

Magie Noire Lancome για γυναίκες Βίντεο
Magie Noire Lancome για γυναίκες Εικόνες Magie Noire Lancome για γυναίκες Εικόνες Magie Noire Lancome για γυναίκες Εικόνες Magie Noire Lancome για γυναίκες Εικόνες Magie Noire Lancome για γυναίκες Εικόνες Magie Noire Lancome για γυναίκες Εικόνες Magie Noire Lancome για γυναίκες Εικόνες Magie Noire Lancome για γυναίκες Εικόνες Magie Noire Lancome για γυναίκες Εικόνες Magie Noire Lancome για γυναίκες Εικόνες

Magie Noire από Lancome είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Magie Noire κυκλοφόρησε το έτος 1978. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Gerard Goupy. Οι νότες κορυφής είναι κασσία, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, βατόμουρο, γάλβανο, υάκυνθος, Περγαμόντο και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι μεσαίες νότες είναι μέλι, τουμπερόζα, ρίζωμα ίρις, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας, Κέδρος και νάρκισσος; οι νότες της βάσης είναι καρυκεύματα, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, μοσχογαλή, βρύα δριός, Βέτιβερ, Μύρο και θυμίαμα.

κασσία φύλλα φραγκοσταφυλλιάς βατόμουρο γάλβανο υάκυνθος Περγαμόντο τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

μέλι τουμπερόζα ρίζωμα ίρις γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας Κέδρος νάρκισσος

καρυκεύματα σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος μοσχογαλή βρύα δριός Βέτιβερ Μύρο θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Magie Noire by Lancome.

Magie Noire Σχόλια Αρωμάτων

lilith amoroza
lilith amoroza

το λατρεύω αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει πια το παλιό.. το νέο είναι πολύ κατώτερο εκείνου του συγκλονιστικού αρώματος..πράγματι κάτι μαγικό που μιλάει στο ένστικτο..

Sep
2014
white petals
white petals

από τα πολλά σχόλια αποφάσισα να το ψάχνω αυτό το άρωμα...βεβαία βρήκα αυτό της πρώτης μεγάλης φωτογραφίας (μακρόστενο μισό μάυρο)σε ένα μαγαζί στο κέντρο Ήμουνα πολύ ενθουσιασμένη που το βρήκα ...άλλα τελικά δεν το περίμενα να μην ταιριάζει καθόλου στο δέρμα μου...το μύριζα ...το ξανάμυριζα μήπως άλλαζα γνώμη
(γιατί γενικά μου αρέσουν τα βαριά αρώματα σε αυτό το στιλ...)...αλλά δυστυχώς δεν ήταν αυτό που περίμενα ...παρόλο που οι νότες υποτίθεται είναι αυτά που με τραβάνε...Επειδή έχω μάθει να έχω ανοιχτό μυαλό τελευταία όταν δοκιμάζω ένα άρωμα ...θα πάω να το ξαναδοκιμάσω με την πρώτη ευχερία και χωρίς να έχω βάλει άλο άρωμα δίπλα .όπως έγινε
εκείνη την ήμερα..γιατί έχει συμβεί στο παρελθόν να απορρίψω αρώματα που τελικά έγιναν αγαπημένα !!!! τότε θα κάνω μια πιο σαφές κριτική ...άλλα τώρα θέλω να τονίσω ότι σίγουρα δεν είναι για τυφλή αγορά!!!!

Apr
2013
Melina
Melina

Τabu ,Τabac blond, Cabochard, Habanita μυρωδιες σκοτεινες και μυστηριες .Σε αυτό τον κατάλογο ανηκει και το Magie Noire.
Μαρλεν Ντιντριχ, το σανίδι , σκοτάδι και στην μέση ο προβολέας να ρίχνει άπλετο φως!!!Το μοναδικό πρόσωπο της σκηνής μέσα από τους καπνούς ξεπροβάλλει.
Μια Ντiβα. Και αυτό το άρωμα της.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΥΡΚΟΥΑΖ: ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΕΚΔΟΣΗ.

Feb
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lancome Magie Noire fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lancome Magie Noire, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Magie Noire by Lancome. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Magie Noire by Lancome αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Guy Laroche Fidji Yves Saint Laurent Opium Nina Ricci L'Air du Temps Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Guerlain Shalimar Guy Laroche J'ai Osé Givenchy Organza Indecence Molinard Habanita Cacharel LouLou Leonard Balahe Rochas Byzance Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Clinique Aromatics Elixir Brut Parfums Prestige Babe English Leather English Leather Revillon Turbulences Paloma Picasso Tentations Cacharel Cacharel Pour Homme Lancome Poeme Christian Dior Poison