Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Miracle Lancome για γυναίκες

Το έχω: 10 Το είχα : 13 Το θέλω: 6 Το άρωμα υπογραφής μου: 2

τροπικό
aquatic
Miracle Lancome για γυναίκες Βίντεο Miracle Lancome για γυναίκες Βίντεο Miracle Lancome για γυναίκες Βίντεο Miracle Lancome για γυναίκες Βίντεο
Miracle Lancome για γυναίκες Εικόνες Miracle Lancome για γυναίκες Εικόνες Miracle Lancome για γυναίκες Εικόνες Miracle Lancome για γυναίκες Εικόνες Miracle Lancome για γυναίκες Εικόνες Miracle Lancome για γυναίκες Εικόνες Miracle Lancome για γυναίκες Εικόνες

Miracle από Lancome είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Miracle κυκλοφόρησε το έτος 2000. Miracle έχει δημιουργηθεί από Harry Fremont και Alberto Morillas. Οι νότες κορυφής είναι λίτσι και φρέζια; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, τζίντζερ, Μανταριν ορανζ, πιπέρι και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος και γιασεμί.

λίτσι φρέζια

μανόλια τζίντζερ Μανταριν ορανζ πιπέρι γιασεμί

Κεχριμπάρι Μόσχος γιασεμί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miracle by Lancome.

Miracle Σχόλια Αρωμάτων

rosseta
rosseta

ποσο λατρεμενο!!! εντονο λιτσι που μου αρεσει και στην πορεια λουλουδενιο.. πολυ καλοφτιαγμενο για ανοιξη οτι πρεπει..

Sep
Alepoudaki
Alepoudaki

Ένα άρωμα που ξεχωρίζει.Όχι και τόσο καλοκαιρινό κατά την γνώμη μου,πάνω μου μυρίζει πολύ έντονα το μανταρίνι και αφήνει μια αίσθηση φρεσκάδας..Αγαπημένο άρωμα,έχω πάρει πολύ καλά σχόλια όταν το φοράω...

Sep
beautylover92
beautylover92

Αυτό το άρωμα μου το έκανε δώρο η μητέρα μου όταν πήγαινα ακόμα στο λύκειο. Ήταν το μοναδικό άρωμα που μου έκανε τόσο εντύπωση γιατί συνήθως δεν μου αρέσουν τόσο λουλουδένια αρώματα. Αυτό εδώ έχει ένα πολύ απαλό άρωμα που σε ταξιδεύει σε λουλουδένια λιβάδια όπως τα παραμύθια. Είναι πιο πολύ για άνοιξη και καλοκαίρι παρά για χειμώνα. Από τότε που το χρησιμοποίησα για πρώτη φορά δεν άλλαξα γνώμη και συνεχίζω να το φοράω. Το μόνο μου μειονέκτημα είναι ότι δεν μπορώ να το βρω σε πολύ καλή τιμή σε καταστήματα. Κατάφερα όμως και το βρήκα στη strawberrynet!! Έχει τέλειες προσφορές και τιμές εκεί.

Aug
OTILLEA
OTILLEA

είναι ίσως το πιο εμπορικά πετυχημένο λουλουδένιο άρωμα και δικαίως.και να μη σου αρέσουν αυτού του είδους τα αρώματα, για το συγκεκριμένο θα αλλάξεις γνώμη.έτσι τη πάτησα και εγώ..είναι υπέροχο ανοιξιάτικο και δροσερό..

Jun

Lancome Miracle Eau de Parfum Spray, 3.4 fl oz
Lancome Miracle Eau de Parfum Spray, 3.4 fl oz
Eau De Toilette 1.7oz
94.99 USD
Miracle by Lancome EDT Spray 1.7 oz Aftershave Balm 1.7 oz Shower Gel 3.4 oz for Men

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lancome Miracle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lancome Miracle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miracle by Lancome. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miracle by Lancome αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Christian Dior Pure Poison Moschino Cheap & Chic Christian Dior Dior Addict Hermes Elixir des Merveilles Giorgio Armani Armani Code for Women Dolce&Gabbana D&G Light Blue Christian Dior Pure Poison Elixir Lancome Hypnose Issey Miyake L'eau d'Issey Burberry London Carolina Herrera 212 VIP Chanel Coco Noir Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Chanel Chanel N°5 Chanel Allure eau de parfum Chanel Egoiste Platinum Chloe Love Christian Dior Dune Dolce&Gabbana Sicily Estée Lauder Sensuous