Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Miracle Eau Legere Sheer Fragrance Lancome για γυναίκες

Miracle Eau Legere Sheer Fragrance Lancome για γυναίκες

τροπικό
Miracle Eau Legere Sheer Fragrance Lancome για γυναίκες Εικόνες

Miracle Eau Legere Sheer Fragrance από Lancome είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Miracle Eau Legere Sheer Fragrance κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι λίτσι και τζίντζερ; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, μανόλια και φρέζια; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

λίτσι τζίντζερ

παιώνια μανόλια φρέζια

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miracle Eau Legere Sheer Fragrance by Lancome.

Miracle Eau Legere Sheer Fragrance Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lancome Miracle Eau Legere Sheer Fragrance fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lancome Miracle Eau Legere Sheer Fragrance, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miracle Eau Legere Sheer Fragrance by Lancome. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miracle Eau Legere Sheer Fragrance by Lancome αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bill Blass Bill Blass for Women Mauboussin Histoire d`Eau Amethyste Lise Watier Neiges S.T. Dupont Signature Memo Jannat Houbigant Quelques Fleurs l`Original Atelier Flou Sloane Rose Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Music Caron Or et Noir Chloe Eau de Fleurs Neroli JoAnne Bassett Malmaison Love & Toast Paper Flower