Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Miracle So Magic! Lancome για γυναίκες

Miracle So Magic! Lancome για γυναίκες

Miracle So Magic! Lancome για γυναίκες Εικόνες Miracle So Magic! Lancome για γυναίκες Εικόνες Miracle So Magic! Lancome για γυναίκες Εικόνες Miracle So Magic! Lancome για γυναίκες Εικόνες

Miracle So Magic! από Lancome είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Miracle So Magic! κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Annick Menardo. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, Βιολέτα και φουντούκι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, νάρκισσος, τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας και τριφύλλι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι και Βανιλια.

ροζ πιπέρι Βιολέτα φουντούκι

γιασεμί νάρκισσος τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας τριφύλλι

Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miracle So Magic! by Lancome.

Miracle So Magic! Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lancome Miracle So Magic! fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lancome Miracle So Magic!, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miracle So Magic! by Lancome. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miracle So Magic! by Lancome αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Van Cleef & Arpels Murmure Mariah Carey Luscious Pink Eau Jeune Eau Jeune Viva Passion Herve Leger Rose Leger Lollia Imagine Perfumer`s Workshop Tea Rose Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Maitre Parfumeur et Gantier Fleur d’Iris Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli April Aromatics Rosenlust M. Micallef Ananda Mazzolari Zagara