Σχεδιαστές » L » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Miracle Ultra Pink Lancome για γυναίκες

Miracle Ultra Pink Lancome για γυναίκες

Το είχα : 1

απαλό πικάντικο

Miracle Ultra Pink από Lancome είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Miracle Ultra Pink κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, λίτσι, φρέζια και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

τζίντζερ ροζ πιπέρι

μανόλια λίτσι φρέζια γιασεμί

λάβδανο Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miracle Ultra Pink by Lancome.

Miracle Ultra Pink Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lancome Miracle Ultra Pink fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lancome Miracle Ultra Pink, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miracle Ultra Pink by Lancome. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miracle Ultra Pink by Lancome αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Molton Brown Intoxicating Davana Blossom Molinard Molinard de Molinard Novae Plus Pink Miss Caty Cat Teo Cabanel Julia Tonino Lamborghini Overall Chantal Thomass Et Plus Si Affinites Ayala Moriel Magnolia Petal DSH Perfumes d´Anjou Biotherm Eau de Paradis Mexx XX by Mexx Lovesome Pupa In Case of Love Tommy Bahama Set Sail Martinique