Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Peut-Etre (La Collection Fragrances) Lancome για γυναίκες

Peut-Etre (La Collection Fragrances) Lancome για γυναίκες

Peut-Etre (La Collection Fragrances) Lancome για γυναίκες Εικόνες Peut-Etre (La Collection Fragrances) Lancome για γυναίκες Εικόνες

Peut-Etre (La Collection Fragrances) από Lancome είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Peut-Etre (La Collection Fragrances) κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nathalie Lorson. οι μεσαίες νότες είναι ίριδα και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Μόσχος.

ίριδα τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Peut-Etre (La Collection Fragrances) by Lancome.

Peut-Etre (La Collection Fragrances) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lancome Peut-Etre (La Collection Fragrances) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lancome Peut-Etre (La Collection Fragrances), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Peut-Etre (La Collection Fragrances) by Lancome. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Peut-Etre (La Collection Fragrances) by Lancome αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Avon Tahitian Holiday Hugo Boss Boss Orange Amway Opportune Salvador Dali Angelic Pink Christian Dior Forever and Ever Dior Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Hampton Sun Privet Bloom Lancome Attraction Summer Montale Jasmine Full Prada No2 Oeillet Yves Rocher Rose Absolue Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia