Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Programme Homme Cologne Lancome για άνδρες

Programme Homme Cologne Lancome για άνδρες

Programme Homme Cologne από Lancome είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Programme Homme Cologne κυκλοφόρησε το έτος 1987. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Βασιλικός και λάιμ; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι, βρύα δριός και Λεβάντα; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο και Ολίβανο.

λεμόνι Βασιλικός λάιμ

Γεράνι βρύα δριός Λεβάντα

λάβδανο Ολίβανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Programme Homme Cologne by Lancome.

Programme Homme Cologne Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lancome Programme Homme Cologne fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lancome Programme Homme Cologne, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Programme Homme Cologne by Lancome. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Programme Homme Cologne by Lancome αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Dolce&Gabbana D&G Giorgio Armani Emporio Remix for Him Iceberg Twice Pour Homme Sean John Unforgivable Azzaro Cockpit Yardley English Lavender Emanuel Ungaro Ungaro Man Azzaro Pure Lavender Guerlain Vetiver Eau Glacee Francesco Smalto Smalto Penhaligon`s Sartorial Mansfield Georges Feghali Monte Carlo