Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Sagamore Lancome για άνδρες

Sagamore Lancome για άνδρες

Sagamore Lancome για άνδρες Εικόνες Sagamore Lancome για άνδρες Εικόνες

Sagamore από Lancome είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Sagamore κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί και Βέτιβερ;

λεμόνι Περγαμόντο

πατσουλί Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sagamore by Lancome.

Sagamore Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lancome Sagamore fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lancome Sagamore, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sagamore by Lancome. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sagamore by Lancome αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Pal Zileri Concept No 18 Paul Smith Sunshine Edition for Men Il Profvmo Touaregh Avon Mesmerize for Women Odori Iris Floris Elite Floris No 89 REN Cologne 04 Annick Goutal Ninfeo Mio Voluspa Linden Blond Tabac Adidas Pure Game Special Edition Zippo Fragrances Zippo Original