Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Tresor Eau de Parfum Lumineuse Lancome για γυναίκες

Το είχα : 2 Το θέλω: 5

ozoνώδες
aquatic
Tresor Eau de Parfum Lumineuse Lancome για γυναίκες Εικόνες Tresor Eau de Parfum Lumineuse Lancome για γυναίκες Εικόνες

Tresor Eau de Parfum Lumineuse από Lancome είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Tresor Eau de Parfum Lumineuse κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Dominique Ropion. Η νότα κορυφής είναι πραλίνα; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Δαμασκού και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Μόσχος, νότες ξύλων και σανδαλόξυλο.

πραλίνα

τριαντάφυλλο Δαμασκού φύλλο βιολέτας

Βανίλια Μόσχος νότες  ξύλων σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tresor Eau de Parfum Lumineuse by Lancome.

Tresor Eau de Parfum Lumineuse Σχόλια Αρωμάτων

mariamarouli91
mariamarouli91

Το άρωμα αυτό ξεφεύγει κατά πολύ από τα γλυκερά γκουρμέ που συνηθίζω να φοράω. Είναι πάρα πολύ ωραίο και καθόλου λιγωτικό,δε σε μπουχτίζει.Εντοπίζω κυρίως τριαντάφυλλο, έπειτα ακολουθούν οι γλυκές νότες της πραλίνας και της βανίλιας και έρχεται στο τελείωμα και ο μόσχος.Νεανικό,γλυκό,ανοιξιάτικο και μοντέρνο. Υπέροχο!

Feb
2016
*sophi*
*sophi*

Kϋριε Ropion ,μας κακομαθαίνετε!!!
Mετά το chocolovers , νομίζω πως είναι το πιο όμορφο γκουρμέ άρωμα που ανήκει στην συλλογή μου ...
Μα είναι τόσο τέλειο !!!

Dec
2013

Tresor Eau de Parfum Lumineuse by Lancome 4.50 out of 5 based on 5 ratings and 2 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lancome Tresor Eau de Parfum Lumineuse fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lancome Tresor Eau de Parfum Lumineuse, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tresor Eau de Parfum Lumineuse by Lancome. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tresor Eau de Parfum Lumineuse by Lancome αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Nina Ricci L’Extase Lancome La Nuit Tresor Lancome Tresor Midnight Rose Lancome La Vie Est Belle Bvlgari Jasmin Noir Chanel Coco Eau de Parfum Lancome La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Legere Christian Dior Poison Girl Christian Dior Miss Dior (new) Christian Dior Miss Dior Le Parfum Chopard Brilliant Wish Thierry Mugler Alien Essence Absolue Dolce&Gabbana The One Desire Christian Dior J`Adore L`Or Marc Jacobs Decadence Moschino Cheap & Chic I Love Love Nina Ricci Nina Viktor&Rolf Bonbon Lancome La Vie Est Belle L’Absolu Lancome La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale