Σχεδιαστές » L » Συπρε « Ομάδες

Trophee Lancome για άνδρες

Trophee Lancome για άνδρες

Trophee Lancome για άνδρες Εικόνες Trophee Lancome για άνδρες Εικόνες

Trophee από Lancome είναι ένα Συπρε άρωμα για άνδρες. Trophee κυκλοφόρησε το έτος 1982. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν, Αμάλφι λεμόνι, λάιμ και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, γιασεμί και Δάφνη; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, λάβδανο Γαλλίας, πατσουλί, δρυς βρύα , Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι και σπόρος Τόνκα.

Πετιτ γκρέιν Αμάλφι λεμόνι λάιμ Βασιλικός

Λεβάντα γιασεμί Δάφνη

Μόσχος λάβδανο Γαλλίας πατσουλί δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Trophee by Lancome.

Trophee Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lancome Trophee fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lancome Trophee, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Trophee by Lancome. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Trophee by Lancome αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Christian Dior Dioressence Comme des Garcons Comme des Garcons Byblos Blu Happy Hour Penhaligon`s Quercus Royal Copenhagen Royal Copenhagen Bois 1920 Vento di Fiori Ayala Moriel Grin Creed Vintage Tabarome Atelier Cologne Trefle Pur Detaille Aeroplane Francesco Smalto Molto Smalto Amouage Memoir Woman