Σχεδιαστές » L » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Tropiques Lancome για γυναίκες

Tropiques Lancome για γυναίκες

τροπικό

Tropiques από Lancome είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Tropiques κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι κράνμπερι και βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι Φραγκοστάφυλλο, ανθη μάνγκο και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα και Βανίλια.

κράνμπερι βατόμουρο

Φραγκοστάφυλλο ανθη μάνγκο γιασεμί

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tropiques by Lancome.

Tropiques Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lancome Tropiques fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lancome Tropiques, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tropiques by Lancome. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tropiques by Lancome αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior J`adore Eau de Toilette Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi Salvatore Ferragamo Incanto Heaven Donna Karan DKNY Summer Nicolai Parfumeur Createur Eau Turquoise Avon Urban Flowers London Laura Biagiotti Venezia Pastello Jean Patou PanAme Jardin de France Eau perlee Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 Jennifer Lopez Blue Glow by JLO Shiseido Zen Eau de Parfum