Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Arpege Pour Homme Lanvin για άνδρες

Arpege Pour Homme Lanvin για άνδρες

Το είχα : 1

Arpege Pour Homme Lanvin για άνδρες Εικόνες Arpege Pour Homme Lanvin για άνδρες Εικόνες

Arpege Pour Homme από Lanvin είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Arpege Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Pescheux. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, Μανταριν ορανζ, νερόλι και Νεράντζι; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, ίριδα και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, πατσουλί και Βανίλια.

ροζ πιπέρι Μανταριν ορανζ νερόλι Νεράντζι

μοσχοκάρυδο ίριδα γιασεμί

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα πατσουλί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Arpege Pour Homme by Lanvin.

Arpege Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lanvin Arpege Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lanvin Arpege Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Arpege Pour Homme by Lanvin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Arpege Pour Homme by Lanvin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Kenneth Cole Kenneth Cole New York Women Prada Prada Tendre Annick Goutal Sables Sonoma Scent Studio Fireside Chevignon Forever Mine for Men Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit Le Labo Oud 27 Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme Ralph Lauren Extreme Polo Sport Mexx Perspective Woman Teufels Kuche Patchouly Incubus