Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Eclat d`Arpege Limited Edition Lanvin για γυναίκες

Eclat d`Arpege Limited Edition Lanvin για γυναίκες

Eclat d`Arpege Limited Edition από Lanvin είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Eclat d`Arpege Limited Edition κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, τριαντάφυλλο και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ Μανταριν ορανζ

γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής τριαντάφυλλο ροδάκινο

Βέτιβερ Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eclat d`Arpege Limited Edition by Lanvin.

Eclat d`Arpege Limited Edition Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lanvin Eclat d`Arpege Limited Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lanvin Eclat d`Arpege Limited Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eclat d`Arpege Limited Edition by Lanvin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eclat d`Arpege Limited Edition by Lanvin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Britney Spears Curious Britney Spears Comptoir Sud Pacifique Eau de Naphe Nina Ricci Love Fills L'Air du Temps Estée Lauder Emerald Dream Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition 2008 Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition Victoria`s Secret Very Sexy for Her 2 Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Helena Rubinstein Wanted Halle Berry Halle Pure Orchid La Bouquetiere Iris Du Ciel L`Occitane en Provence Fleur Cherie