Σχεδιαστές » L » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Rumeur Lanvin για γυναίκες

Rumeur Lanvin για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 2 Το θέλω: 1

Rumeur Lanvin για γυναίκες Εικόνες

Rumeur από Lanvin είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Rumeur κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Kurkdjian. Η νότα κορυφής είναι μανόλια; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, δαμάσκηνο, τριαντάφυλλο, γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί και Μόσχος.

μανόλια

άνθη πορτοκαλιάς δαμάσκηνο τριαντάφυλλο γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rumeur by Lanvin.

Rumeur Σχόλια Αρωμάτων

pleasure
pleasure

Πρωτότυπο και δυναμικό. Επιβάλλεται χωρίς να είναι πολύ έντονο. Ιδιαίτερο, δεν περνά απαρατήρητο. Δεν "θυμίζει" κανένα άλλο. Εξαιρετική δημιουργία Lanvin.

Jan
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lanvin Rumeur fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lanvin Rumeur, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rumeur by Lanvin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rumeur by Lanvin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Cartier La Panthere Bvlgari Mon Jasmin Noir Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Chanel Chanel N°5 Chanel Allure Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Chloe Chloe Narcisse Lanvin Eclat d’Arpège Estée Lauder Pure White Linen Hermes 24 Faubourg Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Cacharel Eden Masaki Matsushima Masaki Shiro Yves Rocher Magnolia Hermes Elixir des Merveilles Lancome Tresor Chanel Chanel No 5 Parfum Narciso Rodriguez Narciso Lancome La Nuit Tresor