Σχεδιαστές » L » Λουλούδενιο Αλδεϋδης « Ομάδες

Via Lanvin Lanvin για γυναίκες

Via Lanvin Lanvin για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Via Lanvin από Lanvin είναι ένα Λουλούδενιο Αλδεϋδης άρωμα για γυναίκες. Via Lanvin κυκλοφόρησε το έτος 1971. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, νότες πρασίνου, Βιολέτα και Αλδεϋδες; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, γιασεμί, νάρκισσος, Υλάνγκ Υλάνγκ, ρίζωμα ίρις και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ, Μόσχος, σανδαλόξυλο, δρυς βρύα , Κέδρος της Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι νότες πρασίνου Βιολέτα Αλδεϋδες

Γαρύφαλλο γιασεμί νάρκισσος Υλάνγκ Υλάνγκ ρίζωμα ίρις κρίνο της κοιλάδας

Βέτιβερ Μόσχος σανδαλόξυλο δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Via Lanvin by Lanvin.

Via Lanvin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lanvin Via Lanvin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lanvin Via Lanvin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Via Lanvin by Lanvin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Via Lanvin by Lanvin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Λουλούδενιο Αλδεϋδης
Angel Schlesser Angel Schlesser Femme Kusado Sensu Bill Blass Amazing Cartier So Pretty Eau Fruitee Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Skai ID Parfums Eclat d`Orient Nina Ricci Fleur de Fleurs Lancome Climat Eva Longoria Eva Vicky Tiel Venus Yves Rocher Milrose Weil Chunga