Σχεδιαστές » L » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Raghba Classic Lattafa Perfumes για γυναίκες και άνδρες

Raghba Classic Lattafa Perfumes για γυναίκες και άνδρες

ουντ
Raghba Classic Lattafa Perfumes για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Raghba Classic από Lattafa Perfumes είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Το άρωμα περιέχει Ουντ, θυμίαμα, νότες ξύλων, Βενζόη , Βανίλια και Ζωϊκό Άμπερ.

Ουντ θυμίαμα νότες  ξύλων Βενζόη Βανίλια Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Raghba Classic by Lattafa Perfumes.

Raghba Classic Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lattafa Perfumes Raghba Classic fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lattafa Perfumes Raghba Classic, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Raghba Classic by Lattafa Perfumes. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Raghba Classic by Lattafa Perfumes αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Laura Biagiotti Roma Aftelier Cacao Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Cacao Karl Lagerfeld Photo Salvador Dali Le Roy Soleil Coty Dulce Vanilla Yves Rocher Ispahan Demeter Fragrance Cinnamon Toast SoOud Hajj Hilde Soliani Saaliiisssiimo By Bobo Dinner Ava Luxe Cafe Noir