Σχεδιαστές » L » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

L'Eau Laura Ashley για γυναίκες

L'Eau Laura Ashley για γυναίκες

L'Eau από Laura Ashley είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. L'Eau κυκλοφόρησε το έτος 1995. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν, δεντρολίβανο, Αμάλφι λεμόνι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, Γαρύφαλλο, γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, δρυς βρύα και σπόρος Τόνκα.

Πετιτ γκρέιν δεντρολίβανο Αμάλφι λεμόνι Μανταριν ορανζ

Λεβάντα Γαρύφαλλο γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

σανδαλόξυλο πατσουλί δρυς βρύα σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L'Eau by Laura Ashley.

L'Eau Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Laura Ashley L'Eau fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Laura Ashley L'Eau, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L'Eau by Laura Ashley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L'Eau by Laura Ashley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Balenciaga Talisman Paco Rabanne Metal Vivienne Westwood Boudoir Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Sisley Eau du Soir 2007 Il Profvmo Coquelicot Hermes Parfum d`Hermes Tallulah Jane Gotham Versace VE Bourjois Kobako Avon Emprise Jean Patou Cocktail