Σχεδιαστές » L » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Laura Ashley No. 1 Laura Ashley για γυναίκες

Laura Ashley No. 1 Laura Ashley για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Laura Ashley No. 1 Laura Ashley για γυναίκες Εικόνες

Laura Ashley No. 1 από Laura Ashley είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, Γαρύφαλλο, γιασεμί, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, νάρκισσος, γαρδένια, υάκυνθος, σανδαλόξυλο, δρυς βρύα , γάλβανο, μοσχοκάρφι, Κανέλα, Βανιλια, Περγαμόντο, τριαντάφυλλο, ροδάκινο , Βασιλικός, ορχιδέα και Κυκλάμινο.

Μόσχος Γαρύφαλλο γιασεμί άνθος πορτοκαλιού Αφρικής νάρκισσος γαρδένια υάκυνθος σανδαλόξυλο δρυς βρύα γάλβανο μοσχοκάρφι Κανέλα Βανιλια Περγαμόντο τριαντάφυλλο ροδάκινο Βασιλικός ορχιδέα Κυκλάμινο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Laura Ashley No. 1 by Laura Ashley.

Laura Ashley No. 1 Σχόλια Αρωμάτων

Laura Ashley No. 1 by Laura Ashley 5.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Laura Ashley Laura Ashley No. 1 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Laura Ashley Laura Ashley No. 1, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Laura Ashley No. 1 by Laura Ashley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Laura Ashley No. 1 by Laura Ashley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Trussardi Trussardi Skin Givenchy Givenchy III Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel Creed Feuille Verte Caron Lady Caron Nicolai Parfumeur Createur Week End a Deauville B Never Too Busy To Be Beautiful 1000 Kisses Deep Le Labo Iris 39 Betty Barclay Amazing Love Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum Gres Goddess Hommage a Greta Garbo Le Labo Tubereuse 40 New York