Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Biagiotti Due Uomo Laura Biagiotti για άνδρες

απαλό πικάντικο
Biagiotti Due Uomo Laura Biagiotti για άνδρες Βίντεο
Biagiotti Due Uomo Laura Biagiotti για άνδρες Εικόνες

Biagiotti Due Uomo από Laura Biagiotti είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Biagiotti Due Uomo κυκλοφόρησε το έτος 2006. Το άρωμα περιέχει λάιμ, πατσουλί, οποπονάξ, φασκόμηλο, Βέτιβερ, θυμίαμα, Γλυκάνισο και Γάλα Καρύδας.

λάιμ πατσουλί οποπονάξ φασκόμηλο Βέτιβερ θυμίαμα Γλυκάνισο Γάλα Καρύδας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Biagiotti Due Uomo by Laura Biagiotti.

Biagiotti Due Uomo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Laura Biagiotti Biagiotti Due Uomo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Laura Biagiotti Biagiotti Due Uomo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Biagiotti Due Uomo by Laura Biagiotti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Biagiotti Due Uomo by Laura Biagiotti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Givenchy Givenchy pour Homme Blue Label Baldessarini Del Mar Baldessarini Molton Brown Black Pepper Gucci Gucci Pour Homme II Bruno Banani Magic Man Zirh Ikon Dianne Brill Cosmetics Dianne Brill Van Gils Strictly for Men Tonino Lamborghini Feroce Avon Full Speed Intense Nicolai Parfumeur Createur Vetyver Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum