Σχεδιαστές » L » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Donna Laura Biagiotti για γυναίκες

Donna Laura Biagiotti για γυναίκες

Donna Laura Biagiotti για γυναίκες Εικόνες

Donna από Laura Biagiotti είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Donna κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι άνθη ροδάκινιας και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι πιπέρι λευκό, γιασεμί και λευκή ορχιδέα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κέδρος και λευκός μόσχος.

άνθη ροδάκινιας Φραγκοστάφυλλο

πιπέρι λευκό γιασεμί λευκή ορχιδέα

σανδαλόξυλο Κέδρος λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Donna by Laura Biagiotti.

Donna Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Laura Biagiotti Donna fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Laura Biagiotti Donna, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Donna by Laura Biagiotti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Donna by Laura Biagiotti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera 212 Serge Lutens Iris Silver Mist Esprit Life by Esprit Kate Moss Kate Carolina Herrera 212 Splash 2008 Jesus Del Pozo On El Il Profvmo Osmo Scents Musc Bleu Antonia`s Flowers Tiempe Passate M. Micallef Jewel Barbara Orbison Pretty Woman Bond No 9 Washington Square Segreti di Lucca Luludi - Fiori Nomadi