Σχεδιαστές » L » Λουλουδενιο « Ομάδες

Laura Laura Biagiotti για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 9

aquatic
ozoνώδες
Laura Laura Biagiotti για γυναίκες Εικόνες Laura Laura Biagiotti για γυναίκες Εικόνες Laura Laura Biagiotti για γυναίκες Εικόνες Laura Laura Biagiotti για γυναίκες Εικόνες Laura Laura Biagiotti για γυναίκες Εικόνες

Laura από Laura Biagiotti είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Laura κυκλοφόρησε το έτος 1994. Οι νότες κορυφής είναι λίτσι, δαμάσκηνο, νότες πρασίνου, ροδάκινο , Περγαμόντο, καρπούζι και Ροδόξυλο Βραζιλίας; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, Βιολέτα, φρέζια, γιασεμί, ορχιδέα, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βανίλια, Βέτιβερ και Κέδρος.

λίτσι δαμάσκηνο νότες πρασίνου ροδάκινο Περγαμόντο καρπούζι Ροδόξυλο Βραζιλίας

Κυκλάμινο Βιολέτα φρέζια γιασεμί ορχιδέα κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Laura by Laura Biagiotti.

Laura Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Laura Biagiotti Laura fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Laura Biagiotti Laura, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Laura by Laura Biagiotti. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Laura by Laura Biagiotti αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Versace Crystal Noir Hugo Boss Deep Red Giorgio Armani Armani Prive Figuier Eden Jennifer Lopez Live Chanel Allure Sensuelle Narciso Rodriguez Narciso Joop! Joop! Homme Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum Christian Dior Pure Poison Estée Lauder Sensuous Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Tom Ford Black Orchid Jennifer Lopez Sunkissed Glow Lancome Hypnose Swarovski Aura The Body Shop Neroli Jasmin Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Van Cleef & Arpels Feerie Yves Saint Laurent Manifesto