Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο « Ομάδες

Ambre Passion Elixir Laura Mercier για γυναίκες

Ambre Passion Elixir Laura Mercier για γυναίκες

Ambre Passion Elixir από Laura Mercier είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Ambre Passion Elixir κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Frank Voelkl. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, γιασεμί, Γεράνι, πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι, σαφράν, τριαντάφυλλο και Βερίκοκο.

Μόσχος γιασεμί Γεράνι πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι σαφράν τριαντάφυλλο Βερίκοκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ambre Passion Elixir by Laura Mercier.

Ambre Passion Elixir Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Laura Mercier Ambre Passion Elixir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Laura Mercier Ambre Passion Elixir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ambre Passion Elixir by Laura Mercier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ambre Passion Elixir by Laura Mercier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
L`Occitane en Provence Eau de Vanilliers Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Epicee L`Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Esteban Sensuelle Russie Montale Dewmusk Laura Mercier Ambre Passion L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Antonio Banderas Spirit VIP for Men Jacques Fath Fath de Fath Alain Delon Samourai Parfum d`Empire Wazamba Michael Storer Monk