Σχεδιαστές » L » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Το είχα : 1 Το θέλω: 3

καρύδα
αμύγδαλο
τροπικό

Eau Gourmande Almond Coconut από Laura Mercier είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Eau Gourmande Almond Coconut κυκλοφόρησε το έτος 2006. Το άρωμα περιέχει δεντρολίβανο, σπόρος Τόνκα, Αμύγδαλο, Καρύδα, Μόσχος, Βανίλια, γιασεμί, ηλιοτρόπιο, Υλάνγκ Υλάνγκ και Ροδόξυλο Βραζιλίας.

δεντρολίβανο σπόρος Τόνκα Αμύγδαλο Καρύδα Μόσχος Βανίλια γιασεμί ηλιοτρόπιο Υλάνγκ Υλάνγκ Ροδόξυλο Βραζιλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Gourmande Almond Coconut by Laura Mercier.

Eau Gourmande Almond Coconut Σχόλια Αρωμάτων

FAY
FAY

Λοιπόν και έδω δώρο που μου έκαναν.
Ειναι ένα σετ με 6 αρώματα του οίκου,από 30ml το καθένα.
Σε κάθε άρωμα που έχω φορέσει θα γράφω και αντίστοιχο review-μέχρι και σήμερα δεν τα έχω χρησιμοποιήσει όλα.
Και ας αρχισω με μια μικρή εισαγωγή/αρχή:
laura mercier άρωμα επιλεγες ΜΟΝΟ αν σου αρέσουν τα ΓΛΥΚΕΡΑ αρώματα...και όταν λέω γλυκερά εννοώ σαν να σε έχουν μπουκώσει στο στόμα με άπειρες καραμέλες.

Το συγκεκριμένο τώρα,ενώ ενθουσιάστηκα με την βανίλια,οταν ήρθε σε επαφή με το δέρμα μου,"εβγαλε" σχεδόν μόνο το αμύγδαλο.Έχει μεγάλη διάρκεια,είναι ένα καθαρά χειμερινό άρωμα και ιδανικό για πρωινή χρήση

Mar
2016
Salome
Salome

Διαβάζοντας τις νότες περίμενα πιο έντονη την καρύδα κάτι που τελικά δεν ίσχυσε όταν το δοκίμασα. Καλό αλλά δεν με ενθουσίασε όπως το bath set που πήρα από την εν λόγω σειρά το οποίο είναι απλά θεϊκό, η κρέμα σώματος ακόμα μυρίζει πάνω μου μετά από αρκετές ώρες.

Jul
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Laura Mercier Eau Gourmande Almond Coconut fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Laura Mercier Eau Gourmande Almond Coconut, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Gourmande Almond Coconut by Laura Mercier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Gourmande Almond Coconut by Laura Mercier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Giorgio Armani Emporio Armani Lei Serge Lutens Un Bois Vanille Comptoir Sud Pacifique Vanille Pineapple Serge Lutens Datura Noir Laura Mercier Eau Gourmande Vanille Gourmande Annick Goutal Vanille Exquise Carol`s Daughter Ecstasy Demeter Fragrance Chococat Nejma Nejma 7 Monotheme Fine Fragrances Venezia Vanilla Blossom Galimard Cantabelle Huitieme Art Parfums Sucre d`Ebene