Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Minuit Enchante Laura Mercier για γυναίκες

Minuit Enchante Laura Mercier για γυναίκες

Minuit Enchante από Laura Mercier είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρφι, τζίντζερ, άρκευθος και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τουμπερόζα, τριαντάφυλλο και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, λάβδανο Γαλλίας, σανδαλόξυλο, ξύλο γκουαϊακ, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι, Βενζόη , Βανιλια, μύρο και Ουντ.

μοσχοκάρφι τζίντζερ άρκευθος πιπέρι

γιασεμί τουμπερόζα τριαντάφυλλο ροδάκινο

Μόσχος λάβδανο Γαλλίας σανδαλόξυλο ξύλο γκουαϊακ Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι Βενζόη Βανιλια μύρο Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Minuit Enchante by Laura Mercier.

Minuit Enchante Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Laura Mercier Minuit Enchante fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Laura Mercier Minuit Enchante, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Minuit Enchante by Laura Mercier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Minuit Enchante by Laura Mercier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hanae Mori HM Pierre Cardin Revelation Energy Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 Kenzo Peace Lomani Ignition Adidas Adidas Victory League Cattier Eau Boisee Honore des Pres Chaman`s Party Ajmal Dahn Al Oudh Nudra Everlast Original 1910 Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal