Σχεδιαστές » L » Αρωματικο « Ομάδες

Eau de Cologne - Lavander Laurence Dumont για γυναίκες και άνδρες

Eau de Cologne - Lavander Laurence Dumont για γυναίκες και άνδρες

Eau de Cologne - Lavander από Laurence Dumont είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι Εσπεριδοειδή και Λεβάντα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανιλια και Περγαμόντο.

Πετιτ γκρέιν μέντα

Εσπεριδοειδή Λεβάντα

Μόσχος Βανιλια Περγαμόντο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Cologne - Lavander by Laurence Dumont.

Eau de Cologne - Lavander Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Cologne - Lavander by Laurence Dumont. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Cologne - Lavander by Laurence Dumont αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Givenchy Insense Ultramarine Blue Sky Mary Kay MK High Intensity Michael Jordan 23 Sarah Horowitz Parfums Perfect Hope Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Vetyver & Bergamot Adidas Adidas Sport Fever Gendarme 7 Sinful Scents Greed Le Jardin Retrouve Verveine Azzaro Azzaro Aqua Verde L`Occitane en Provence Verbena Summer Secret  2010 Michel Germain Tattoo Jeanne Arthes Cassandra Pour Homme