Σχεδιαστές » L » Αρωματικο « Ομάδες

Eau de Cologne - Lavander Laurence Dumont για γυναίκες και άνδρες

Eau de Cologne - Lavander Laurence Dumont για γυναίκες και άνδρες

Eau de Cologne - Lavander από Laurence Dumont είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι Εσπεριδοειδή και Λεβάντα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανιλια και Περγαμόντο.

Πετιτ γκρέιν μέντα

Εσπεριδοειδή Λεβάντα

Μόσχος Βανιλια Περγαμόντο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Cologne - Lavander by Laurence Dumont.

Eau de Cologne - Lavander Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Cologne - Lavander by Laurence Dumont. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Cologne - Lavander by Laurence Dumont αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Pino Silvestre Green Generation Unisex Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail - Fresh Attitude for Men 2008 s.Oliver Love Man 2008 Kenzo Kenzo Homme Fresh Mary Kay Velocity Man Michael Jordan Michael Jordan Molinard Double Fracheur Pour Lui Jeanne Arthes Love Generation Freedom Sarah Horowitz Parfums Perfect Hope Ocean Pacific OP Blend Julian Rouas Swing Exstasy Night SSC Napoli Marek SSC Napoli