Σχεδιαστές » L » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Tarte aux Myrtilles Laurence Dumont για γυναίκες

Tarte aux Myrtilles Laurence Dumont για γυναίκες

caramel

Tarte aux Myrtilles από Laurence Dumont είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Tarte aux Myrtilles κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει Βανιλια, Αμάλφι λεμόνι, Βιολέτα, Καραμέλα και μύρτιλο.

Βανιλια Αμάλφι λεμόνι Βιολέτα Καραμέλα μύρτιλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tarte aux Myrtilles by Laurence Dumont.

Tarte aux Myrtilles Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tarte aux Myrtilles by Laurence Dumont. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tarte aux Myrtilles by Laurence Dumont αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Deborah Be Gourmand - Soft Sugar Chi Miss Chi Maitre Parfumeur et Gantier Secrete Datura Lulu Castagnette LuluCastagnette Mexx XX Very Wild Lulu Guinness Fairytales Boadicea the Victorious Invigorating O Boticario Egeo Dolce Esme Rene Beautiful U Molinard 1849 Collection Iles D'Or Bjorn Borg Love All Vivid Violet Michel Germain Sexual Sugar