Σχεδιαστές » L » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Vanille Orientale Laurence Dumont για γυναίκες

Vanille Orientale Laurence Dumont για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Vanille Orientale Laurence Dumont για γυναίκες Εικόνες Vanille Orientale Laurence Dumont για γυναίκες Εικόνες Vanille Orientale Laurence Dumont για γυναίκες Εικόνες

Vanille Orientale από Laurence Dumont είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Υλάνγκ Υλάνγκ και καραμέλα τόφυ; η μεσαία νότα είναι Βανιλια; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Υλάνγκ Υλάνγκ καραμέλα τόφυ

Βανιλια

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vanille Orientale by Laurence Dumont.

Vanille Orientale Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Laurence Dumont Vanille Orientale fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Laurence Dumont Vanille Orientale, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vanille Orientale by Laurence Dumont. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vanille Orientale by Laurence Dumont αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Jil Sander Sensations Lolita Lempicka L`eau de Minuit Deborah Be Gourmand - Bon Bon Montale Vanilla Extasy Red Pearl Red Pearl Demeter Fragrance Always Sexy Thierry Mugler Angel Sunessence Edition Bleu Lagon Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir Yves Rocher Cap Nature Feeries Lactees Laura Biagiotti Mistero di Roma Donna Huitieme Art Parfums Sucre d`Ebene