Σχεδιαστές » L » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Vanilla Coconut Lavanila Laboratories για γυναίκες

Vanilla Coconut Lavanila Laboratories για γυναίκες

καρύδα
τροπικό
Vanilla Coconut Lavanila Laboratories για γυναίκες Εικόνες Vanilla Coconut Lavanila Laboratories για γυναίκες Εικόνες Vanilla Coconut Lavanila Laboratories για γυναίκες Εικόνες

Vanilla Coconut από Lavanila Laboratories είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Vanilla Coconut κυκλοφόρησε το έτος 2007. Η νότα κορυφής είναι λουλούδι τιαρέ; οι μεσαίες νότες είναι σανδαλόξυλο και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι Καρύδα και Βανίλια.

λουλούδι τιαρέ

σανδαλόξυλο ηλιοτρόπιο

Καρύδα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vanilla Coconut by Lavanila Laboratories.

Vanilla Coconut Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lavanila Laboratories Vanilla Coconut fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lavanila Laboratories Vanilla Coconut, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vanilla Coconut by Lavanila Laboratories. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vanilla Coconut by Lavanila Laboratories αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Jil Sander Sensations Comptoir Sud Pacifique Vanille Abricot Comptoir Sud Pacifique Vanille Peach Romea D`Ameor The Great Inca Priestesses IVR Swiss Group Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) Opus Oils Island Girl: Tropique (Madagascar) Comptoir Sud Pacifique Coco Figue Demeter Fragrance Vanilla Cake Batter Histoires de Parfums Tubereuse 1 Capricieuse M∙A∙C MV3 Parfume de Vanille Strawberry Vanilla Melvita Sweet Vanilla