Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

No. 20 Le Cherche Midi για γυναίκες και άνδρες

No. 20 Le Cherche Midi για γυναίκες και άνδρες

No. 20 από Le Cherche Midi είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. No. 20 κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Cecile Hua. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι, Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, τριαντάφυλλο και πιπέρι.

σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι τριαντάφυλλο πιπέρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about No. 20 by Le Cherche Midi.

No. 20 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Le Cherche Midi No. 20 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Le Cherche Midi No. 20, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει No. 20 by Le Cherche Midi. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για No. 20 by Le Cherche Midi αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Givenchy Givenchy pour Homme Kenzo Tokyo by Kenzo Davidoff Adventure Parfums Elite Elite Silver Limited Edition for Him Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Estée Lauder Brasil Dream for Him Burberry Burberry London for Men Special Edition 2009 Susanne Lang Cashmere Demeter Fragrance Mahogany Roberto Vizzari Vizzari Homme Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu Rituals No. 19 Sandal Wood & Patchouli