Σχεδιαστές » L » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Special for Gentlemen Le Galion για άνδρες

Special for Gentlemen Le Galion για άνδρες

Special for Gentlemen Le Galion για άνδρες Εικόνες

Special for Gentlemen από Le Galion είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Special for Gentlemen κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι David Maruitte. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Kίτρο; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, Κανέλα, Κεχριμπάρι και λάβδανο; οι νότες της βάσης είναι βρύα δριός, πατσουλί, Βανίλια, Καστορέουμ, Σημύδα και οποπονάξ.

Περγαμόντο Kίτρο

Λεβάντα Κανέλα Κεχριμπάρι λάβδανο

βρύα δριός πατσουλί Βανίλια Καστορέουμ Σημύδα οποπονάξ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Special for Gentlemen by Le Galion.

Special for Gentlemen Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Le Galion Special for Gentlemen fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Le Galion Special for Gentlemen, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Special for Gentlemen by Le Galion. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Special for Gentlemen by Le Galion αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Giorgio Armani Emporio Armani Night Jean Paul Gaultier Le Male Tonique Cologne Exte J`S Exte Man Lancetti Lancetti Homme Cartier Roadster Etro Lemon Sorbet Victorinox Swiss Army Swiss Army Mountain Water Daniel Hechter Daniel Hechter Sport Detaille Par 4 Gosh On Stage Adolfo Dominguez Adolfo Dominguez CnR Create Taurus for Men