Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Vetyver Vanille Le Jardin Retrouve για γυναίκες

Vetyver Vanille Le Jardin Retrouve για γυναίκες

ταμπάκο
Vetyver Vanille Le Jardin Retrouve για γυναίκες Εικόνες

Vetyver Vanille από Le Jardin Retrouve είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Yuri Gutsatz. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Αμάλφι λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι νότες ξύλων, ταμπάκο και νότες μπαχαρικών; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ και Βανιλια.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι

νότες ξύλων ταμπάκο νότες μπαχαρικών

βετιβέρ Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vetyver Vanille by Le Jardin Retrouve.

Vetyver Vanille Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Le Jardin Retrouve Vetyver Vanille fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Le Jardin Retrouve Vetyver Vanille, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vetyver Vanille by Le Jardin Retrouve. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vetyver Vanille by Le Jardin Retrouve αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Dolce&Gabbana By Reminiscence 2000 Ans d'Amour Ted Lapidus Altamir Givenchy Pi Leather Jacket Dana Ambush original Charriol Charriol Eau de Parfum Avon Bond Girl 007 Forever Hermes Eau des Merveilles Pegase Diesel Only The Brave Music Animation DSH Perfumes Jitterbug for Men Sonoma Scent Studio Incense Pure Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham