Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Another 13 Le Labo για γυναίκες και άνδρες

Another 13 Le Labo για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Another 13 Le Labo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Another 13 από Le Labo είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Another 13 κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nathalie Lorson. Το άρωμα περιέχει Ισο Ε Σούπερ, Άμυλο Σαλυκιλικό , Μόσχος, Ζωϊκό Άμπερ, Αμπρετη (Μολόχα) και αχλάδι.

Ισο Ε Σούπερ Άμυλο Σαλυκιλικό Μόσχος Ζωϊκό Άμπερ Αμπρετη  (Μολόχα) αχλάδι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Another 13 by Le Labo.

Another 13 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Le Labo Another 13 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Le Labo Another 13, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Another 13 by Le Labo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Another 13 by Le Labo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Serge Lutens Arabie Jacomo Jacomo for Men Givenchy Pi Original Code Parfumerie Generale PG02 Coze Yves Rocher Hoggar Zirh Corduroy Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit Lulu Guinness Cast A Spell Jacques Fath Yang Imperial Smell Bent Incensed SoOud Burqua Dorin Un Air d’Arabie Musk