Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Chant De Bois Le Labo για γυναίκες και άνδρες

Chant De Bois Le Labo για γυναίκες και άνδρες

απαλό πικάντικο
Chant De Bois Le Labo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Chant De Bois Le Labo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Chant De Bois Le Labo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Chant De Bois από Le Labo είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Chant De Bois κυκλοφόρησε το έτος 2010. Το άρωμα περιέχει πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ και ροζ πιπέρι.

πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Περγαμόντο γκρειπ φρουτ ροζ πιπέρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chant De Bois by Le Labo.

Chant De Bois Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Le Labo Chant De Bois fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Le Labo Chant De Bois, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chant De Bois by Le Labo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chant De Bois by Le Labo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Gucci Gucci pour Homme Tommy Hilfiger True Star Men Rochas Rochas Man Davidoff Adventure Cacharel Cacharel Pour Homme Ulric de Varens Hot! Fragrances Brown Avon Ironman Serge Lutens Santal de Mysore Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Smell Bent Violet Tendencies Otto Kern Egoluxe Masculin