Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Oud 27 Le Labo για γυναίκες και άνδρες

Oud 27 Le Labo για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

ουντ

Oud 27 από Le Labo είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Oud 27 κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Vincent Schaller. Το άρωμα περιέχει πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Ουντ, Ζωϊκό Άμπερ, μοσχογαλή, Μόσχος, τριαντάφυλλο Βουλγαρίας, Κεχριμπάρι, Βέτιβερ και Αλδεϋδες.

πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Ουντ Ζωϊκό Άμπερ μοσχογαλή Μόσχος τριαντάφυλλο Βουλγαρίας Κεχριμπάρι Βέτιβερ Αλδεϋδες

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oud 27 by Le Labo.

Oud 27 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Le Labo Oud 27 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Le Labo Oud 27, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oud 27 by Le Labo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oud 27 by Le Labo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Armand Basi Basi Femme Calvin Klein Truth Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Christian Dior Fahrenheit 32 Davidoff Silver Shadow Davidoff Silver Shadow Pure Blend Tom Ford Oud Wood Manuel Canovas Ballade Verte Donna Karan Cashmere Mist Luxe M. Micallef Patchouli Lubin Itasca Yves Rocher Nature Millenaire