Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Oud 27 Perfume Oil Le Labo για γυναίκες και άνδρες

Oud 27 Perfume Oil Le Labo για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό

Oud 27 Perfume Oil από Le Labo είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Oud 27 Perfume Oil κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Vincent Schaller. Το άρωμα περιέχει Κέδρος, θυμίαμα, πατσουλί, σαφράν και ξύλο γκουαϊακ.

Κέδρος θυμίαμα πατσουλί σαφράν ξύλο γκουαϊακ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oud 27 Perfume Oil by Le Labo.

Oud 27 Perfume Oil Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Le Labo Oud 27 Perfume Oil fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Le Labo Oud 27 Perfume Oil, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oud 27 Perfume Oil by Le Labo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oud 27 Perfume Oil by Le Labo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Fendi Theorema Uomo Annick Goutal Musc Nomade Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Byredo Bal d'Afrique Prada Prada Intense Mazzolari Mazzolari Odin 01 Sunda Lubin Itasca Teufels Kuche Unholy Thierry Mugler Show Collection A*Men Bracelet de Force Platinum J Mix 11