Σχεδιαστές » L » Ξυλωδη « Ομάδες

Vetyver 46 Le Labo για γυναίκες και άνδρες

Vetyver 46 Le Labo για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό

Vetyver 46 από Le Labo είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Vetyver 46 κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mark Buxton. Το άρωμα περιέχει λάβδανο, Βέτιβερ Ταϊτής, πιπέρι, ξύλο γκουαϊακ, Κέδρος, Ολίβανο, Κεχριμπάρι, Περγαμόντο, Βανίλια και γαρίφαλο.

λάβδανο Βέτιβερ Ταϊτής πιπέρι ξύλο γκουαϊακ Κέδρος Ολίβανο Κεχριμπάρι Περγαμόντο Βανίλια γαρίφαλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vetyver 46 by Le Labo.

Vetyver 46 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Le Labo Vetyver 46 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Le Labo Vetyver 46, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vetyver 46 by Le Labo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vetyver 46 by Le Labo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Guerlain Vol de Nuit Givenchy Les Parfums Mythiques - Vetiver Benetton Paradiso Inferno Man Molinard Molinard Homme I Maitre Parfumeur et Gantier Parfum d’Habit Roxana Illuminated Perfume Chaparral® April Aromatics Prescious Woods Givenchy Pi Neo 2010 Comme des Garcons Wonderwood Oriflame Eclat for Men Maison Francis Kurkdjian Trianon Palace Versailles D.S. & Durga Empress Jingu