Σχεδιαστές » L » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Ladies Lee Cooper Originals για γυναίκες

Ladies Lee Cooper Originals για γυναίκες

Ladies Lee Cooper Originals για γυναίκες Εικόνες

Ladies από Lee Cooper Originals είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ladies κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι φρούτο Γιούζου, κόκκινη σταφίδα και λίτσι; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, ανθός μανταρινιού και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί και Βανιλια.

φρούτο Γιούζου κόκκινη σταφίδα λίτσι

παιώνια ανθός μανταρινιού φρέζια

σανδαλόξυλο πατσουλί Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ladies by Lee Cooper Originals.

Ladies Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Lee Cooper Originals Ladies fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Lee Cooper Originals Ladies, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ladies by Lee Cooper Originals. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ladies by Lee Cooper Originals αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Montblanc Femme de Montblanc Paloma Picasso Tentations Lolita Lempicka Coral Flower Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon Puredistance I Tova Beverly Hills Ambre D`Oro Opus Oils Island Girl: Tiare (Tahitian) Ramon Molvizar White Goldskin Ellie Perfume Ellie Nuit Perry Ellis Reserve Victoria`s Secret Velvet Amber Blackberry Michael Michalsky Michalsky for Women